Об’єднана виставка ЕxpoSE & ЕxpoDirekt відбудеться у Німеччині

 Об’єднана виставка ЕxpoSE & ЕxpoDirekt відбудеться у Німеччині

Дует ювілейної виставки об’єднує близько 290 експонентів з десяти країн світу

Близько 290 експонентів з десяти країн світу вже зареєструвалися на об’єднану виставку ЕxpoSE & ExpoDirekt-2021. 17-18 листопада 2021 року в Messe Karlsruhe представники галузі зустрінуться на 25-й виставці – найбільшому в Європі місці зустрічі спаржевого та ягідного сектора, а також на 10-му заході ЕxpoDirekt – найпотужнішому у Німеччині ярмарку сільськогосподарського маркетингу.

– Звичайно, темпи реєстрації більш стримані, ніж в останні роки, але ми припускаємо, що багато компаній швидко зареєструються після літніх канікул, – оптимістично пояснює Саймон Шумахер, речник правління Verband Süddeutscher Spargel-und Erdbeeranbauer e.V. (Асоціації виробників спаржі та суниці Південної Німеччини) та організатор дуету виставок. – Більшість виробників вже вакциновані, а правила гігієни та захист від інфекцій уже є частиною повсякденного життя. Концепція боротьби з інфекціями Messe Karlsruhe – всеосяжна і вже довела свою цінність. Весь сектор з нетерпінням чекає, щоб знову дізнатися про інновації, щоб інвестувати в майбутні машини та рішення, а також обмінюватися ідеями.

Програма підтримки: день спаржі, симпозіум ягід і форум прямих маркетологів

32-й день спаржі запрошує виробників спаржі відвідати 17 листопада о 13:00 спеціалізовані лекції у конференц-залі центру Messe Konferenz. У четвер, 18 листопада, симпозіум ягід і форум прямих маркетологів на додаток до виставки запропонують професійний обмін досвідом і знаннями. Програма підтримки включена до квитка на ярмарок.

ЕxpoSE та ЕxpoDirekt: інноваційні премії та церемонія нагородження фермерського магазину року

Експоненти виставок ЕxpoSE та ЕxpoDirekt можуть подати заявку на отримання премії за інновації до 17 вересня 2021 року. Незалежне журі експертів розгляне подані матеріали та вручить призи. Церемонія нагородження відбудеться у перший день ярмарку безпосередньо на стендах відповідних переможців. Додаткову інформацію щодо подання заявки на нагороду за інновації можна знайти тут: https://www.expo-se.de/fuer-aussteller/innovationspreis-gewinnen/

Під час виставки ЕxpoDirekt 17 листопада 2021 року видання HOFdirekt проведе презентацію найкращих фермерських магазинів та церемонію нагородження за кращого фермерського магазину року.

Безпечне відвідування ярмарку з концепцією контролю інфекцій і відстежуванням

Асоціація виробників спаржі та суниці Південної Німеччини дотримується концепції боротьби з коронавірусною інфекцією під час проведення ярмарку. Проходи між трибунами будуть завширшки 3-5 м; буде забезпечений оптимальне провітрювання та достатня кількість дозаторів дезінфікуючих засобів. Наразі до ярмарку допускаються лише вакциновані учасники, а також ті хто видужав від ковіду або має негативний ПЛР-тест.

Крім того, учасникам необхідно дотримуватися відстані 1,5 м, носити маски, а також дотримуватися загальних правил гігієни на всій території виставки.

Максимальна кількість відвідувачів ярмарку залежить від плану розстановки. Для забезпечення відстеження, пов’язаного з коронавірусом, буде потрібна попередня реєстрація для участі у виставковому дуеті на веб-сайті www.expo-se.de. Це означає, що вхідні та паркувальні квитки будуть доступні лише в Інтернеті до дати виставки.

Ювілейна пропозиція: експоненти отримують знижки на стенди, а відвідувачі віком до 25 років – безкоштовний вхід

Незважаючи на скасування ярмарку в минулому році, Асоціація виробників спаржі та суниці Південної Німеччини не підвищила ціни на участь у ярмарку. Під час подвійного ювілейного виставки експоненти можуть отримати знижки на свої стенди, а всі відвідувачі до 25 років отримають безкоштовний вхід на ярмарок.

Додаткова інформація доступна за адресою www.expo-se.de

Асоціація виробників спаржі та суниці Південної Німеччини найбільша в Німеччині асоціація виробників спаржі та суниці, яка налічує понад 650 членів. Асоціація організовує виставку з 1996 року – провідний захід у Європі з виробництва спаржі та м’яких фруктів. Вона також організовує найбільшу в Німеччині виставку прямого маркетингу сільського господарства (ЕxpoDirekt) з 2011 року.

Додаткова інформація доступна за адресою: www.vsse.de

Контакти:

Асоціація південнонімецьких виробників спаржі та суниці,

Werner-von-Siemens-Str. 2-6/будинок 5161 /76646 Bruchsal

Саймон Шумахер, керуючий директор/речник ради

Тел .: +49 (0) 7251 3032080 | schumacher@vsse.de

Ізабель Бонерт, співробітник преси та зв’язків з громадськістю

Тел .: +49 (0) 7251 3032184 | bohnert@vsse.de

Читайте також: 9-10 грудня відбудеться міжнародна конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації»

Журнал «Ягідник»

Останні статті