Новий випуск журналу «Ягідник» уже скоро вийде друком!

 Новий випуск журналу «Ягідник» уже скоро вийде друком!

Незабаром вийде друком міжнародний фаховий журнал «Ягідник» №3 – екциклопедія ягідництва, у якій акумульований передовий досвід вирощування й інноваційні технології ягідництва. Тільки в цьому виданні, що засноване в 2017 році, максимально охоплені відомі й нішеві ягідні культури, висвітлена аналітика ягідного ринку, технології післязбиральної обробки врожаю, а також наукові статті від провідних українських науковців-ягідівників.

На сторінках видання ви помандруєте в далеку Ірландію та дізнаєтеся, як там вирощують ягідні культури в компанії KEELINGS. Також вас чекає ексклюзивне інтерв’ю з радником із питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів в Україні Рейнаудом Наутеном про співпрацю Нідерландів та України в ягідному секторі, про унікальні проєкти та можливості для українських ягідівників. Про нинішній стан ягідництва в Україні та перспективи галузі розкаже менеджер із маркетингу напрямку спеціальних культур компанії BASF Володимир Воєводін. Які тенденції ягідного ринку сьогодні, які культури найперспективніші – читайте в новому числі «Ягідника».

Фахівці польської групи компаній In vitro Kusibab проведуть за лаштунки лабораторії in vitro  та розкажуть, як  вирощують садивний матеріал, що має попит у всьому світі. Як обрати якісний садивний матеріал для ягідної плантації? Про це ми поговоримо із представниками компанії «Кліома Сервіс», які також розкажуть про те, які субстрати краще використовувати в ягідництві.

Традиційно на сторінках журналу «Ягідник» поговоримо про технології вирощування лохини. Зокрема, на читачів чекає репортаж із закарпатського господарства Green Farm про секрети успіху невеликої плантації. Досвідом вирощування ягідника на схилах поділиться керівник компанії «Агро Буськ» Олександр Барбанюк. Про дорощування касетної розсади лохини і її переваги розкажуть засновники розсадника «Фруктовий сад АТ».

Також у новому випуску журналу «Ягідник» звернемо увагу на королеву ягід – суницю садову. Досвідом вирощування суниці садової поділяться засновники компанії «Сав Агро Партнер», що на Волині. А про поширені хвороби цієї культури та про методи боротьби з ними розповість агроконсультантка Ельвіра Абселямова. Як врятувати або розпочати суничний бізнес у сучасних реаліях? Читайте цінні поради від учасниці проєкту BestAgro, співзасновниці ініціативи «Ягідна сторона життя» Ірини Барзо. Про особливості суничного бізнесу в умовах війни розповість директор підприємства «АгроВесна» Євген Пилипончик. Про особливості роботи в умовах війни і шляхи виходу з кризи розкажуть представники компанії Rosana Biological Solutions. 

Як же без малини?.. В цьому номері на читачів чекає інтерв’ю з керуючим партнером компанії «ФруТек» Олегом Босим, який розповість про перевірені сорти малини та про нюанси їхнього вирощування. А агроконсультантката експертка ягідного ринку Ірина Кобринець розкаже, які роботи варто проводити в малиннику після збору врожаю, в літньо-осінній період.

Поговоримо і про обліпиху. Про промислове вирощування цієї культури, а також про особливості збору врожаю розповість керівник розсадника «Подільські саджанці» Дмитро Рипан.

Родзинка номера – репортаж із Чорної гори, що на Закарпатті. Ми завітали в унікальний сад Наталії Мартишинець. На сторінках «Ягідника» ви ви дізнаєтеся про тонкощі вирощування екзотичних і традиційних культур на Закарпатті – інжиру, азимини, ківі, фісташок, гранатів.

Цього разу на сторінках «Ягідника» про вирощування чорної смородини як бізнесу для середньострокових інвестицій розкажуть кандидат сільськогосподарських наук,  виконавчий директорфірми«Агро-Юкрейн» Валентин Рожко і доцент Національного університету біоресурсів і природокористування України, кандидат сільськогосподарських наук Валентина Рожко.

Поговоримо і про захист ягідних культур. Читайте комплекс порад від компанії «Агрітема». Також про тонкощі захисту ягідників розкажуть фахівці компаній «Родоніт Агро» і БТУ-ЦЕНТР. Читайте також про унікальний препарат триходерму та екологічний захист ягідних культур від фахівців «Першої грибної компанії».

Також на сторінках видання – технології сортування, заморожування ягід від компаній «Сортер-Пак» і «Толсма Текнік».  Читайте також про деталі, на які потрібно звертати увагу у виборі холодильного обладнання, і помилки, яких потрібно уникати, від Олександра Шейка, керівника компанії «4 стихії». Також про особливості заморожування ягід та овочів розкаже директорка найбільшої заморожувальної компанії в Україні «Фрау Марта» Ірина Павленко. Досвідом заморожування ягід поділиться засновник найновішої заморожувальної компанії ALTE FOODS Роман Анзін.

Долучайтеся до кола читачів «Ягідника»! Ваш ягідний бізнес розквітне разом із журналом!..

На період воєнного стану журнал доступний у pdf-форматі на сайті jagodnik.info.

Аби придбати друкований випуск журналу, оформити передплату на друкований журнал на один рік (у 2022 році буде 5 випусків) або придбати видання, видані впродовж минулих років, звертайтеся: Лариса Товкач, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує розміщення новин та інформації про компанії на електронних та друкованих ресурсах. Якщо ви хочете, щоб у наступному номері журналу ми написали саме про ваше господарство або підприємство, про досвід – ваш чи ваших клієнтів, про впроваджені новітні технології та передові рішення, – ми з радістю напишемо і опублікуємо статті та новини в журналах і на сайтах «Ягідник» і «Садівництво і Овочівництво. Т.І.».

Контакти: Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Журнал «Ягідник»

Останні статті