Новий сорт лохини з’явився у Флориді

 Новий сорт лохини з’явився у Флориді

В Університеті Флориди у рамках програми з розведення лохини винайшли новий сорт цієї культури. Селекціонер, Патріціо Муньос, запропонував назвати нововиведений сорт на честь Альто Страуна, який довгий час підтримував програму. Про це повідомлено на порталі Hortidaily.com.

Патріціо Муньос – доцент кафедри сільськогосподарських наук Університету Флориди. Альто Страун – колишній випускник Університету Флориди. Зараз йому 80 років. Чоловік мав у володінні великі лохинові плантації та все життя присвятив вищезазначеній програмі з розвитку лохини. Селекціонер Патріціо Муньос розповідає, що Альто Страун завжди ділився з командою селекціонерів цінною інформацією зі свого досвіду.

Новий сорт лохини уже випробований на одній із ферм в Уальдо та на плантаціях поблизу Аркадії (Флорида). Найкраще середовище для вирощування лохини – північна та центральна частина Флориди. Нововиведений сорт дає плоди високої якості. Експерти відзначили також відмінні смакові властивості ягід. Тому новий сорт сподобається і фермерам, і споживачам, впевнений селекціонер Патріціо Муньос.

Згідно із статистикою Міністерства сільського господарства США, у Флориді фермери щорічно вирощують 10-12 млн тонн лохини. Це дає приблизно 60 млн доларів у рік прибутку в бюджет Флориди.

Журнал «Ягідник»

Останні статті