Нові обрії ФГ «Тарасів обрій»

 Нові обрії ФГ «Тарасів обрій»

Розповім про наше господарство – «Тарасів обрій». Воно засноване 30 січня 2014 року і розташоване в мальовничому селі Келеберда Канівського району Черкаської області. Це екологічно чисте місце, поруч із ландшафтним заповідником, який теж має назву «Тарасів обрій».

Ось уже 6 років ми вправно господарюємо на землях, де колись були болота, чагарники та яри. Але маючи велику мрію і бажання вирощувати таку ягоду, як лохина, ми взялися до тяжкої і, на перший погляд, нереальної праці.

Сьогодні ФГ «Тарасів обрій» – це 30 га ягідника. Всі роботи з догляду саджанців та збирання ягоди проводимо вручну. У штаті нашого господарства – 16 осіб. Колектив молодий, працьовитий, веселий, відповідальний, дружний і професійний. Кожен працівник перед прийняттям на роботу проходить індивідуальне навчання з догляду за саджанцями, вчиться правильно збирати ягоди. Окрім того, всі з розумінням та відповідальністю ставляться до роботи, прагнуть поглиблювати свої знання: проходять навчання, семінари, тренінги і самостійно вивчають багато додаткової інформації. Тож про те, як доглядати наші саджанці, знає не лише агроном, а й усі інші працівники: від тракториста до бухгалтера.

Усі працюють в господарстві на постійній основі вже впродовж декількох років. Тож за цей час ми стали не просто колективом, а справжньою родиною. Доглядаючи за плантацією, кожен із нас вкладає у справу частинку свого серця, тепла й любові, аби кожна українська родина могла собі дозволити насолодитись ягодами, вирощеними в нашому господарстві.

Лохина, яку ми пропонуємо, смачна, поживна, корисна, а головне – безпечна для вас та вашої родини. Смакуючи ягоду, ви відчуєте любов землі, природи і тепло сонечка, яке огортає її, а головне – нашу любов, яку ми вкладаємо для того, щоб ви могли виплекану нами лохину скуштувати.

Анна ІНДУТНА, спеціаліст ФГ «Тарасів обрій»

Більше матеріалів читайте у друкованому журналі «Ягідник».

Оформити передплату журналу «Ягідник» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Ягідник»

Останні статті