«Нікдарія» планує збільшити насадження та висадити малину

 «Нікдарія» планує збільшити насадження та висадити малину

Компанія «Нікдарія» з Житомирщини, площа якої сягає 160 гектарів, наразі вирощує лохину, жимолость і спаржу. Але невдовзі на підприємстві планують розширити перелік культур, які вирощуються, і висадити до 10 гектарів малини сортів Полка та Джоан Джей. Про це в ексклюзивному коментарю «Ягіднику» розповів керівник стратегічного розвитку компанії «Нікдарія» (TM iBerry) Євген Харлан.

Ми вирішили посадити малину, адже передусім у нас є вікна в сезоні, коли ми бачимо можливість завантажити наших працівників додатковою роботою. І це може зробити саме ремонтантна малина. Окрім того, зараз виробникам доступна грантова допомога, тому ми вирішили подати заявку на отримання гранту, – прокоментував Євген Харлан.

За його словами, ще одна з причин збільшення насаджень полягає у необхідності розширення асортименту культур, які вирощує господарство.

– У нас є покупці та клієнти, є менеджмент і є необхідне обладнання для того, щоб працювати. Тому ми маємо всі можливості для цього, – каже Євген Харлан. – Оскільки через зараз війну в нас немає вільних коштів, без державної підтримки ми не зможемо реалізувати цей проєкт так, як ми його запланували. Ми подали заявку на отримання гранту і нам її вже погодили. Але термін висаджування рослин залежить від того, коли нас надійдуть кошти.

Читайте також: «Агро Буськ» розпочав виготовлення сублімованої малини

Журнал «Ягідник»

Останні статті