Незважаючи на війну, підприємство розпочинає розвиток ягідництва

 Незважаючи на війну, підприємство розпочинає розвиток ягідництва

Приватне сільськогосподарське підприємство ім. Т.Г. Шевченка, що входить до складу компанії «Аснова Холдинг», розпочинає працювати в новому для себе напрямку – в ягідництві. Незважаючи на війну та нестабільну ситуацію в країні, підприємство прагне розвивати переробку яблук і виготовлення соків прямого віджиму, а також вирощування органічних ягід. Детальніше про це в ексклюзивному коментарю проєкту «Ягідник» розповів директор з виробництва продукції органічного рослинництва Андрій Вдовиченко.

Основний профіль ПСП ім. Т.Г. Шевченка – органічне рослинництво. Але, крім цього, господарство вирощує ще й органічні яблука на площі 25 гектарів, а також наразі висаджує пробну плантацію малини.

– Ми хочемо розвивати ягідництва, незважаючи на війну, адже бачимо в ньому перспективу. Для нас це новий напрямок, ми розпочинаємо його «з нуля». Будемо висаджувати органічну ремонтантну малину й органічний аґрус, адже на цю культуру є замовлення, – каже директор з виробництва продукції органічного рослинництва ПСП ім. Т.Г. Шевченка

За словами Андрія Вдовиченка, для початку це будуть невеликі площі ягідних плантацій – не більше гектара. Адже в таких умовах, які склалися зараз в Україні, складно планувати щось глобально.

– Саме тому ми робимо невеличкі проби і наразі висаджуємо перші кущі малини. В перспективі плануємо, що малину будемо реалізовувати в основному в свіжому вигляді через мережу WineTime, разом з якою ми входимо до одного холдингу. Можливо,  частково будемо заморожуватися її чи використовувати для виготовлення соків, – розповідає Андрій Вдовиченко.

Читайте також: ALTE FOODS: як розвиває бізнес найновіше заморожувальне підприємство в Україні

Журнал «Ягідник»

Останні статті