Науковці створили сорт, який повідомлятиме про достигання суниці

 Науковці створили сорт, який повідомлятиме про достигання суниці

Джоді Ніл – провідна селекціонерка з Австралії, яка працює над створенням унікального сорту суниці садової. Його особливість полягатиме в тому, що ягода сама сповіщатиме фермерів про своє дозрівання. Про це повідомляє abc.net.au.

Науковиця намагається створити сорт суниці садової, який даватиме повністю білі ягоди. Окрім того, насіння на його шкірці під час дозрівання має ставати червоним, даючи сигнал ягідівнику про стиглість ягоди.

Схожі ягоди вже вдалося отримати, зараз же команда науковців працює над вдосконаленням їхнього смаку. Основна увага зосереджена на покращенні якості плодів, смаку, стійкості до хвороб і погодних умов, подовженні терміну зберігання та наданні споживачам більшого різноманіття. Також велика увага приділяється можливості вирощування у всіх регіонах Австралії.

Також зазначається, що лінійка сортів матиме великий асортимент.

– Коли ви заходите в супермаркет і дивитеся, наприклад, на яблука, то всі вони виглядають по-різному і відрізняються смаком. Ми хочемо дати споживачам суниці садової такий самий самий вибір, – зазначила Джоді Ніл.

Читайте також: Фермер реалізовуватиме лохину та суницю в коробках із сухого листя

На італійському ринку з’явилася перша суниця з відкритого ґрунту

Журнал «Ягідник»

Останні статті