Натуральні ягідні соки без консервантів завойовують світ

 Натуральні ягідні соки без консервантів завойовують світ

Каліфорнійська фермерська компанія Bolthouse Farms презентувала вітамінну бомбу – натуральні ягідні соки та смузі на основі журавлини, бузини, ехінацеї та інших не менш корисних продуктів. Про це повідомлено на порталі Frash Plaza.

Нова суміш – це чудове джерело вітаміну С, D та цинку. Поєднання бузини, журавлини та ехінацеї створює ідеальні смакові властивості продукту та його поживність. На полицях магазинів соки та смузі доступні з кінця жовтня.

Окрім того, представлені напої в одноразових пляшках:
1.C-Boost – суміш, виготовлена із груші, манго та вишні. Містить багато вітаміну С.
2.Green Goodness на основі поєднання яблука, манго, ківі та шпинату – джерело вітаміну А та В12.
3.Multi-V Goodness  – суміш вишні, полуниці, журавлини та граната, а ще – клітковини та 13 вітамінів, включаючи А, С та Е.
4.100% Гранат – гранатовий напій, який є одним із найвідоміших суперфудів.
5.Морквяно-імбирна куркума – напій, виготовлений із морквяного соку з імбирем та куркумою. Цей ароматний напій – найкраще джерело вітаміну А.

Таким чином, за допомогою натуральних напоїв без додавання консервантів світова спільнота приєднується до популяризації й підтримки здорового харчування.

Нагадаємо, що Україна теж у тренді. Багато вітчизняних виробників пропонують споживачам стовідсотково натуральні соки, які були представлені на Народній дегустації, що відбулася у рамках конференції “Від землі – до готового продукту”. Про натуральні соки від українських виробників читайте тут.

Журнал «Ягідник»

Останні статті