Найскладніший виклик для експортерів ягід – війна

 Найскладніший виклик для експортерів ягід – війна

15 листопада в нідерландському Роттердамі відбувся Міжнародний ягідний конгрес, який об’єднує не лише професійних виробників ягід з різних країн, а й виробників супутніх товарів для ягідної галузі (пакування, лінії для сортування, логістика та інші). Участь у заході взяла й українська компанія «Блу Беррі».

– Команда «Блу Беррі» представлена на професійному заході – Міжнародному ягідному конгресі. Аналіз останніх ковідних років, динаміка споживання ягід у країнах, прогноз розвитку галузі та споживання – ці та інші питання можна обговорити в професійному колі, – йдеться у дописі компанії «Блу Беррі» на своїй сторінці у фейсбуці.

Окрім того, під час Міжнародного ягідного конгресу імпорт/експорт менеджер компанії «Блу Беррі» Олександр Пукшин узяв участь в обговоренні з керуючим директором  Fruitnet Крісом Вайтом на тему найскладнішого виклику для українських експортерів ягід. Зокрема, фахівці ягідного сектору обговорили наслідки воєнного вторгнення росії в Україну та що воно змінило для підприємств, які експортують ягоди.

Читайте також: Як інноваційна техніка допомагає зробити ягідний бізнес успішнішим

Журнал «Ягідник»

Останні статті