Найбільший виробник органічної лохини експортував 80 % ягід

 Найбільший виробник органічної лохини експортував 80 % ягід

Цьогоріч компанія Family Garden з Київщини зібрала близько 500 тон лохини. Водночас 80 % урожаю експортували до країн ЄС – Данії, Нідерландів, Німеччини, Іспанії. Про це розповів генеральний директор компанії Family Garden Іван Гречківський під час онлайн-конференції «Органічний день в Україні».

Підприємство вирощує ягоду на 155 гектарах – це одна з найбільших плантацій органічної лохини в Європі, пише agroportal.

– Наше господарство з 24 лютого по 2 квітня знаходилося в окупації та зазнало значних інфраструктурних втрат. З 14 тракторів 12 було знищено без шансів на відновлення, а один New Holland відстежили за трекером, він знаходиться в Чечні, – розповідає Іван Гречківський.

За його словами, після деокупації в компанії прийняли рішення – максимально швидко відновити діяльність. Цей процес зайняв 1,5 місяці. Головне, що насадження ягід залишилися неушкодженими.

– Ще до війни ми замовили обладнання для сортування, фасування, пакування, і в червні нам його поставили. Наступного року прогнозуємо зібрати 600-700 т лохини. Від своїх інвестиційних проєктів не відмовилися. В експорті продовжуємо розвивати напрям ритейлу готової продукції, – зазначає Іван Гречківський.

Читайте також: Ягідництво, садівництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати

Журнал «Ягідник»

Останні статті