Над плантації лохини ФГ «Житні лани» працюватиме вся сім’я

 Над плантації лохини ФГ «Житні лани» працюватиме вся сім’я

Сімейна ферма родини Чумбеїв, ФГ «Житні лани» з села Цуцилів Івано-Франківської області, отримала грант за держпрограмою «єРобота». Його розмірі – 400 тисяч гривень. Кошти будуть витрачені на створення плантації лохини площею 1,3 гектара. Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

Раніше у фермерському господарстві «Житні лани», яке обробляє 20 гектарів землі, вирощували озиму пшеницю, гречку та сою. А тепер буде ще й плантація лохини площею 1,3 гектара з подальшими плагнами розширити її до 12 гектарів.

– Я впевнений, що ми переможемо в цій війні, і сприймаю цю можливість із грантом, як шанс, яким потрібно скористатися: щось робити, створювати, але ж ніяк не зупинятися чи стояти на місці, – зазначає голова фермерського господарства Володимир Чумбей.

Повідомляється, що фермерством у сім’ї Чумбеїв займається вся родина. З дружиною Іриною Володимир познайомився якраз, коли здобував аграрну освіту. Каже, що дружина знає більше за нього. Хоча сам є викладачем у місцевому коледжі, читає землеробство. Старша донька Катерина пішла батьківським шляхом. Спочатку вирішила навчатися на економічному факультеті, але вже в процесі навчання змінила траєкторію і вирішила здобувати теж аграрну освіту. А молодша Марта, їй 6 років, думає, поки що із задоволенням їстиме вирощені ягоди.

– Я називаю це нашою сімейною справою, і той результат, який нам вдалося разом напрацювати, без сім’ї мені ніколи б не вдалося, – впевнений Володимир.

Читайте також: Зустрічайте новий випуск журналу «Ягідник»!

Журнал «Ягідник»

Останні статті