На Житомирщині виробники втратили врожаї пізніх сортів лохини

 На Житомирщині виробники втратили врожаї пізніх сортів лохини

Через екстремальні погодні умови, які трапилися на початку вересня, деякі виробники з Житомирської області втратили врожай пізніх сортів лохини. Зокрема, йдеться про господарства «Нікдарія» (TM iBerry) та «Грасс Авеню» (ТМ StarBerries). Детальніше про це керівники підприємств розповіли в ексклюзивних коментарях проєкту «Ягідник».

Так, на плантаціях компанії «Нікдарія» довелося залишити досить велику частину врожаю лохини.

– Прикро, але за весь час існування нашого підприємства така ситуація трапилася з нами вперше, – прокоментував керівник стратегічного розвитку компанії «Нікдарія» (TM iBerry) Євген Харлан.

Натомість ситуації у господарстві «Грасс Авеню» більш критична: урожай пізніх сортів Аврора й Еліот там втратили повністю.

– Одна з основних проблем сезону 2022 року полягала в погодних умовах. Якщо ягоди середньопізнього сорту Ласт Колл ми встигли зібрати до вересня, то 6 вересня через нічні приморозки ми повністю втратили врожай сортів Аврора й Еліот, через що всі ягоди залишилися на полі. За попередніми оцінками, ми зазнали збитків на 250 тисяч євро, – зазначив керівник компанії «Грасс Авеню» (ТМ StarBerries) Олег Воробйов.

Читайте також: Як пройшла конференція «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!»

Журнал «Ягідник»

Останні статті