На Житомирщині розпочав роботу завод з заморожування ягід

 На Житомирщині розпочав роботу завод з заморожування ягід

DCIM100MEDIADJI_0816.JPG

Компанія ALTE FOODS побудувала та ввела в експлуатацію високотехнологічний завод із заморожування ягід та фруктів з дотриманням всіх екологічних норм. Розташоване нове підприємство у Житомирській області, повідомляє асоціація «Ягідництво України».

–Наразі завод успішно функціонує. Побудували його дуже вчасно і розпочали роботу в розпал сезону. Зараз працюємо багато і важко, але все в нас виходить: сформували команду і напрацьовуємо досвід. Ми налаштовані оптимістично та задоволені результатами, адже віримо в перспективи галузі на світовому ринку, – прокоментував керівник компанії ALTE FOODS Роман Анзін.

Завод введений в експлуатацію 1 липня 2021 року, а збудували його лише за пів року з дотриманням міжнародних екологічних та санітарних норм. Виробничі лінії оснащені обладнанням для обробки плодів від провідних постачальників. Нещодавно підприємство успішно пройшло аудит FSSC 22000.

Задля максимального збереження всіх корисних властивостей ягід під час шокового заморожування застосовується сучасна технологія IQF та передова система оптичного сортування плодів, що гарантує високу якість продукції. Крім того, компанія має власну лабораторію якості, яка дозволяє максимально точно дослідити продукцію та визначити її якість та клас.

Компанія орієнтується на довгострокове співробітництво з українськими постачальниками якісної сировини та партнерство з покупцями як в Україні, так і в країнах ЄС, Азії та Північної Америки.

Читайте також: «Лакі-2017»: українські заморожені ягоди, орієнтовані на Європу

Флюїдизаційні тунелі заморожування Unidex

Перспективи української органічної замороженої ягоди

Журнал «Ягідник»

Останні статті