На Житомирщині активізують органічне ягідництво й експорт заморожених фруктів

 На Житомирщині активізують органічне ягідництво й експорт заморожених фруктів

На Житомирщині в селах Володимирівка і Суємці будуть вирощувати ягоди за практикою органічного землеробства. Компанія «Кусто Агро» має намір розвивати напрямок садівництва і ягідництва. Про це повідомила директор агропідприємства Тетяна Резоненко, йдеться в повідомленні компанії.

Уточнюється, що на Житомирщині в селах Володимирівка і Суємці будуть вирощувати полуницю і смородину.

«Підприємство вирощує ягоди в Житомирській області – екологічно чисті, по практиці органічного землеробства, й у Вінницькій області – за типовим принципом вирощування. Під ці культури відведено 220 га », – розповіли в компанії.

Щоб організувати експорт, продукцію перевірили на відповідність всім вимогам Держстандарту.У 2020 році підприємство планує залучити до збору врожаю ягід близько півтисячі людей.

«У минулому році підприємство закупило імпортні саджанці, які дозволили отримати хороший урожай. Велика частина врожаю пішла на заморозку, яку провели на Вінницькому підприємстві Fruktona VN, а також реалізували на внутрішньому ринку і серед працівників компанії. У 2020 році «Кусто Агро» почне експортувати свою продукцію», – підсумували в компанії.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *