У прикордонному районі Волині розвивається ягідництво

 У прикордонному районі Волині розвивається ягідництво

У прикордонному районі Волині, на Ратнівщині, невеликими кроками розвивається ягідництво, незважаючи на активний відтік робочої сили на сезонні роботи в Польщу. Як зазначає староста села Кортеліси Микола КОРНЕЛЮК, мешканцям району треба пробувати вирощувати щось самостійно, не їхати на заробітки в Польщу. Адже на ягідництві, зокрема на лохині, можна непогано заробляти.

Умови для вирощування лохини, малини та інших ягід сприятливі. Проблем із здачею ягід немає. Звісно, лохина – вибаглива культура. Але потрібно вчитися її вирощувати. Бо прибуток із її реалізації хороший, – коментує Микола Корнелюк.

Місцевий фермер Володимир КРАЄВСЬКИЙ вирощує малину. Господар вказує, що ягідництво – це хороше джерело прибутку для всієї родини. Адже за плантацією доглядають всією сім’єю.

Віталій  ЗАХАРЧУК, директор ТЗОВ «Агро Дольче» та Назар ЮЩУК («Вест Норд»), закликають місцевих ягідівників до кооперації. Адже, на їхню думку, тільки так можна стрімко розвинути галузь та вигідно реалізовувати ягоду.

Голова Ратнівської селищної ради Віталій БІРУК, стверджує, що ягідництво – джерело хорошого доходу для громади. Тому на Ратнівщині акцентують саме на цій галузі діяльності.

Більш детальну статтю про розвиток ягідівництва Ратнівщини читайте в журналі «Ягідник» №3.

Катерина ОЛАР

Нагадаємо, на Волині обговорили розвиток ягідного бізнесу.

Журнал «Ягідник»

Останні статті