На Волині обговорили розвиток ягідного бізнесу

 На Волині обговорили розвиток ягідного бізнесу

13 березня в селі Гірники Ратнівського району, що на Волині, відбулася конференція «Ягідництво Ратнівщини», повідомляється на сайті Ратнівської селищної ради.

Спікерами конференції стали представники українських компаній Віталій Захарчук («СП Неріс»), Максим Климчук («Кліома Сервіс»), Руслан Романюк («Прайм Беррі»), Назар Ющук («Вест Норд»), а також Тарас Баштанник  з Української плодоовочевої асоціації та заступник директора Інституту садівництва НААН України Олександр Ярещенко.

У полі зору заходу були, насамперед, теми посадки, догляду, вирощування, продажів та підживлення популярних ягідних культур.

Ключові питання конференції охопили весь ланцюжок вирощування ягід: від організації спілок і кооперативів – до організації насаджень, утримання ягідного поля та збору врожаю; від вибору саджанців, добрив і поливу – до економіки вирощування ягідних культур на присадибній ділянці; від особливостей вирощування ягід на Ратнівщині – до аналізу ґрунтів; від вибору садивного матеріалу та сортів – до аналіз ринку цін на ягоди в Україні за період 2016-2020 рр.

Нагадаємо, 10-11 червня в Умані відбудеться Міжнародна конференція “Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові“.

Заходи, організовані медіагрупою “Технології та Інновації”, які відбудуться у 2021 році.

 8-9 квітня пройде конференція “Ягоди України” у форматі FTrade Club Berries.

Журнал «Ягідник»

Останні статті