На Вінниччині запрацював цех ягідних і фруктових наповнювачів

 На Вінниччині запрацював цех ягідних і фруктових наповнювачів

Вінницьке виробничо-переробне підприємство «Фруктона-ВН», яке об’єднує 6 компаній із вирощування, заготівлі та переробки фруктів і ягід, нещодавно відкрило цех з виробництва фруктових і ягідних наповнювачів. Участь у відкритті взяв і Міністр агрополітики Роман Лещенко, який під час візиту на Вінниччину провів також круглий стіл у рамках міжнародної науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Зерняткові».

Запланована потужність виробництва сягає близько 4,5 тис. тонн продукції на рік. При цьому у проєкт інвестували близько 6 млн євро.

– У своїй діяльності ми робили все, щоб українська продукція та Україна загалом не були сировинним придатком  для Європи. Саме тому ми вирішили зосередитися на переробці та створенні продуктів з доданою вартістю. Наразі наша компанія переробляє фруктово-ягідну продукцію, а також успішно експортує її та продає на внутрішньому ринку, – зазначив керівник компанії «Тріада-МК» (ТМ FRUKTONA та Miriada Fruits) Сергій Українець під час виступу на міжнародній конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Зерняткові».

На другий день конференції відбувся бізнес-тур на підприємство «Фруктона-ВН». Учасникам заходу продемонстрували роботу нового переробного цеху, а також нову автоматичну лінію з очищення яблука, яка дозволяє несортове, пошкоджене яблуко чистити, видаляти серцевину, нарізати й заморожувати в автоматичному режимі.

Оксана МАРЧУК

Читайте також: Компанія «Фруктона-ВН» завершила будівництво виробництва фруктових і ягідних наповнювачів

Перший день конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Зерняткові» пройшов на відмінно!

Журнал «Ягідник»

Останні статті