На вертикальній фермі суницю вирощуватимуть впродовж року

 На вертикальній фермі суницю вирощуватимуть впродовж року

Агротехнологічна компанія MD-Farm в японському місті Ніїґата будуватиме власну вертикальну ферму, де вирощуватимуть суницю садову впродовж року. Компанія розробила власну систему світлодіодного досвічування, запилення й автоматичного збору ягід, а також систему вирощування суниці з насіння цілий рік. Про це повідомляє FreshPlaza.

Юкі Мацуда, генеральний директор MD-Farm зазначив, що японський ринок суниці є унікальним, оскільки більшість виробників можуть постачати продукт лише протягом листопада-травня, оскільки в країні використовуються сорти короткого дня. Урожай є досить нестабільним, що спричиняє проблеми з постачанням.

Компанія MD-Farm прагне заповнити цю прогалину, яка є величезним ринком (приблизно 3,5 мільярда доларів). Компанія запатентувала технологію, яка дозволяє вирощувати суницю безперервно без перерв упродовж року.

У MD-Farm розробили потужну світлодіодну систему, роботів для збирання врожаю, обладнання для автоматичного запилення та систему вирощування суниці з насіння тричі на рік.

Читайте також: Новий випуск журналу «Ягідник» уже скоро вийде друком!

Журнал «Ягідник»

Останні статті