На Рівненщині розвиватимуть органічне ягідництво

 На Рівненщині розвиватимуть органічне ягідництво

Чотири громади Рівненської області (Гощанська, Корецька, Острозька та Привільненська) стали учасницями українсько-швейцарського проєкту «Органічна торгівля заради розвитку у Східній Європі», який передбачає розвиток органічного ягідництва та створення нових робочих місць. Про це повідомляється на сторінці Рівненської ОВА у фейсбуці.

У межах проєкту жителів громад навчатимуть особливостей органічного виробництва. Навесні та влітку 2023 року для них запланована практика на ягідних фермах Рівненської області. Після навчання усі бажаючі зможуть отримають по 1000 саджанців малини.

А в одній з громад-учасниць збудують мінізавод для заморожування ягід.

– Рівненщина продовжує розвиватися під час війни. Саме наш регіон став першим учасником міжнародного проєкту. На сьогодні площа під органікою – більше 8 тисяч гектарів, є 24 оператори органічного виробництва. Завдяки проєкту плануємо збільшити кількість земель для органіки, для цього є незадіяні землі півночі та центру області.  До слова, Рівненщина – чи не єдина область, котра  підтримує органічних виробників. Цьогоріч спрямували майже 200 тисяч грн бюджетної підтримки – зазначив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Читайте також: «Садівництво та Овочівництво. Т.І.»: останній номер журналу цього року незабаром вийде друком

Журнал «Ягідник»

Останні статті