На Рівненщині побудують завод з заморожування ягід

 На Рівненщині побудують завод з заморожування ягід

На Острожчині Рівненської області планують збудувати мінізавод для заморожування ягідної продукції потужністю 60 тонн. Його мають намір розмістити на території занедбаного підприємства в одному зі сіл Острозької громади, повідомляє видання «Район. Острог».

Так, установку для зберігання та заморожування ягід побудують у межах українсько-швейцарського проєкту «Розвиток органічного ягідництва в об’єднаних територіальних громадах Рівненської області». Для цього Острожчину 8 травня відвідали представники IFOAM – Organics International та команди «Органічна торгівля заради розвитку у Східній Європі» (OT4D), що супроводжує місію Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO), який надає підтримку в реалізації програми.

Гостям показали поля з органічною малиною та територію, де буде розташоване обладнання для заморожування ягід.

Також варто зазначити, що раніше у межах  реалізації цього проєкту відбулося трикомпонентне навчання для молодих фермерів з вирощування органічної малини за участю агроконсультантки Анни Луцько.

Читайте також: Мармуляди і не тільки: кооператив «Як Бджола» розвиває переробку

Ягідна галузь України в умовах війни. Результати міжнародної благодійної конференції для ягідівників (16–17 лютого, Рівне-Житомир)

Журнал «Ягідник»

Останні статті