На Рівненщині комунальне підприємство збирає органічну малину

 На Рівненщині комунальне підприємство збирає органічну малину

Комунальне підприємство «Бугринський добробут», розташоване у Рівненській області, спільно з працівниками бюджетних установ і внутрішньо переміщеними особами, які живуть у громаді, зібрало понад 4 тонни органічної малини з ділянки площею 1,6 гектара. Про це повідомляють у Рівненській райдержадміністрації.

До слова, комунальне підприємство в основному займається збором та вивезенням сміття, благоустроєм територій і виготовленням палети. Проте у 2020 році установа стала переможцем конкурсу й розпочала впроваджувати проєкт «Органічна малина». Таким чином, на площі 1,6 гектара висадили 10 тисяч саджанців малини.

Минулоріч урожай був незначним, а вже у 2022 році малина вродила рясно.

– Зібрали вже більше 4 тисяч кілограмів ароматної ягоди. За цей час у сільській раді наварили та передали на фронт для військовослужбовців з громади цілющого малинового варення, поділилися малиною і з переселенцями, дали й у садочки, де ягоди заморозили та будуть зимою малятам готувати смачні компоти та кисилі, – йдеться у повідомленні.

Надалі малину планують вирощувати не тільки в селі Колесники, але й і в інших селах на вільних ділянках.

– Це дасть можливість не лише підприємству заробляти гроші, а й мешканцям громади у сезон збору ягоди, заробити кошти, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Презентуємо програму конференції «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!»

Журнал «Ягідник»

Останні статті