На Рівненщині хочуть передавати землі під ягідники

 На Рівненщині хочуть передавати землі під ягідники

Керівник Рівненської ОВА Віталій Коваль під час відвідин сільськогосподарського підприємства «Агро Органік», яке знаходиться в селі Зоря та вирощує органічні малину, суницю садову й альпійську, а також обліпиху, запланував провести нараду з головами територіальних громад області щодо передачі під ягідники землі, яка не використовується. Про це повідомляє Рівненська обласна військова адміністрація на сторінці у фейсбуці.

Так, Віталій Коваль запланував провести нараду з головами територіальних громад Рівненщини, щоб обговорити низку кроків для відновлення в області ягідництва.

– Зокрема, можна підприємцям, які вирощують ягоди, передавати в оренду землі, що не використовуються. Нам важливо створити таку «екосистему», де підприємці не лише вирощуватимуть ягоди, а й вкладатимуть кошти в переробні заводи. Важливо, щоб продукція йшла на експорт не просто в сирому вигляді, а перероблялася в області з доданою вартістю, – переконаний керівник Рівненської ОВА.

На підприємстві «Агро Органік» зазвичай працює 80 людей, які обробляють 80 гектарів насаджень. Коли починається збір ягід, кількість працівник збільшується до 170. Зібрані на полях ягоди відвозять на заморозку в «Агро Фрост Рівне», а вже звідти – експортують.

Читайте також: «Ягідник» № 2 уже вийшов друком!

Журнал «Ягідник»

Останні статті