На Прикарпатті заклали плантацію лохини

 На Прикарпатті заклали плантацію лохини

Фермерське господарство «Іванчук» з села Цуцилів Івано-Франківської області розширило асортимент культур, які вирощуються, та розпочало ще один напрямок розвитку – створення плантацій лохини. Про це повідомляє асоціація «Укрсадпром».

– Створення садів і ягідників у сільській місцевості  суттєво збільшує кількість робочих місць і тим самим забезпечує розвиток громад завдяки збільшенню надходження податків до бюджету, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ФГ «Іваничук» придбало садивний матеріал вітчизняного виробництва. Декілька років там побудували водонакопичувальну водойму та наразі встановлюється система краплинного зрошення із автоматизацією поливу та з віддаленим контролем вологості ґрунту. Окрім того, підприємство перед початком війни придбало розкидач торфу.

– Зараз ФГ «Іванчук», як і більшість малих і великих садівничих підприємств, бере участь в проєкті «Сади Перемоги», розширює насадження лохини і працює, як і інші господарства, над забезпечення продовольчої безпеки держави, організовує постачання вантажів для наших воїнів, – повідомляє асоціація «Укрсадпром».

Читайте також: Українцям пропонують «підвісити» лохину для ЗСУ

Логістика відіграє основну роль при вирощуванні спаржі

Журнал «Ягідник»

Останні статті