На Полтавщині виготовлятимуть пастилу, фріпси та сублімати

 На Полтавщині виготовлятимуть пастилу, фріпси та сублімати

Пирятинська громада Полтавської області виграла грант на будівництво мініцеху  та планує протягом року переробити до 10 тонн свіжих овочів, ягід та фруктів. Також планується виготовлення 15 нових видів продукції, зокрема пастили, фріпсів, цукатів, сублімованих фруктів та порошку з них. Про це повідомляє Пирятинська громада на сторінці у фейсбуці.

– Проєкт Пирятинської громади набрав найвищу кількість балів серед відібраних 8 громад (усього подавали заявки 80 громад) та вирізняється високою інтеграцією у вже сформований багатьма фермерами, підприємцями, домогосподарствами бізнес-процес, який доповнюється заходами проєкту ЄС, що другий рік реалізується в громаді, – наголосив Артем Біденко, керівник ініціативи «Сади Перемоги» проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).  

Пирятинська громада провела зустріч між керівництвом громади, партнерами проєкту, представниками ініціативи «Сади Перемоги» та локального аграрного бізнесу. Представники громади закликають місцевих підприємців долучитися до реалізації ідеї для розширення масштабів виробництва та підвищення готовності громади до життя в умовах війни.

Читайте також: Марокко наздоганяє Україну з експорту замороженої малини

Журнал «Ягідник»

Останні статті