На Полтавщині успішно виготовляють соки і пастилу з ягід

 На Полтавщині успішно виготовляють соки і пастилу з ягід

Переробка ягід – найменш заповнена і найбільш перспективна ніша вітчизняного агросектора. Українські виробники все частіше задумуються про те, щоб займатися переробкою: заморожувати, робити соки та інші продукти на основі ягід, щоб отримати додаткову вартість. Від виготовлення кінцевих продуктів можна отримати значний прибуток. Крім того, переробка забезпечує аграріям гарантовану роботу протягом року і ринок збуту. Цей шлях обрало й фермерське господарство «Еко-Край», де не тільки вирощують ягоди і фрукти, а й виготовляють з них здорові та смачні продукти: соки прямого віджиму, пастилу, цукати, чипси.

Продукцію компанії вже полюбили споживачі й високо оцінили учасники V Міжнародної конференції «Від землі – до готового продукту», що відбулася 2020 року у Львові. Вдруге в рамках конференції проводилася Народна дегустація соків прямого віджиму. Зразки були представлені в чотирьох номінаціях: «Яблучний сік», «Сік яблучний з плодовими і ягідними компонентами», «Сік спеціальний». Абсолютним лідером дегустації стало ФГ «Еко-Край»: соки господарства завоювали «золото» кожної категорії!

– Ми вирощуємо фрукти та ягоди, з яких і виготовляємо продукти переробки, – коментує Тетяна КУЧЕРЕНКО, технолог ФГ «Еко-Край». – У виробництві соків ми стараємося зберегти колір, смакові та поживні властивості ягоди. Жодних хімічних домішок, цукру і консервантів, усе натуральне. Акцентуємо на ароматі ягід, сортових властивостях яблук. Перемога в Народній дегустації переконала, що ми йдемо правильним шляхом, надала імпульс вдосконалюватися!

ШЛЯХ ВІД САДІВНИЦТВА ДО ПЕРЕРОБКИ

ФГ «Еко-Край» засноване 2016 року. Підприємство розташоване в селі Засулля Лубенського району Полтавської області. Сади займають близько 100 га землі: тут вирощують 20 сортів яблук, 9 сортів груш, 7 сортів сливи, а також персики, черешні та абрикоси. І звісно, широкий асортимент ягід: жимолость, суницю садову, малину, ожину, чорну смородину, порічку, аґрус. У 2019 році додалися ще й овочі: помідори, огірки, морква, столовий буряк, капуста, гарбузи.

Повністю статтю читайте у друкованому журналі “Ягідник”.

Оформити передплату журналу «Ягідник» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Ягідник»

Останні статті