На плантаціях Agro Organic відбувся День поля

 На плантаціях Agro Organic відбувся День поля

20 жовтня в господарстві Agro Organic, яке знаходиться у Рівненському районі, пройшов День поля. Учасники оглянули ягідні насадження – плантації малини, суниці садової та альпійської, обліпихи, а також обговорили основні аспекти організації органічного бізнесу з представниками господарства. Участь у заході взяли й журналісти проєкту «Ягідник».

Компанія Agro Organic входить до складу ТД «Любисток» і займається вирощуванням і переробкою органічних і дикорослих ягід. Перші насадження підприємства (12 га малини) були закладені 2017 року. Наразі там вирощується 30 га малини, 15 га обліпихи, 5 га суниці, а також 2 га експериментального проєкту – суниці альпійської.

– Коли компанія почала свою діяльність, ми нічого не знали про сільське господарство. В нас були проблеми з садивним матеріалом,з доглядом за насадженнями, адже ми не знали, які добрива вносити, які застосовувати засоби захисту рослин тощо. Але вже у 2017 року ми отримали органічний сертифікат і йдемо в цьому напрямку вже 5 років. Відступати не плануємо, адже вважаємо, що органічний метод вирощування – перспективний, – зазначає виконавчий директор компанії Agro Organic Анна Кривицька.

Наразі підприємство має сертифікати «Органік стандарт» і Global.G.A.P.

– Також у нас є німецький і швейцарський сертифікати, а з часом плануємо отримати й американський, аби експортувати свою продукцію до США, – розповіла Анна Кривицька.

День поля в компанії Agro Organic відбувся в межах проєкту «Розвиток людського потенціалу в агроорганічному секторі Рівненщини», який впроваджує Агенція регіонального розвитку Рівненської області спільно з Рівненською ОДА, обласною радою та Міністерством розвитку громад і територій.

– Авторами проєкту стала кафедра менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування, а фінансується він за кошти Європейського Союзу, – зазначив заступник керівника проєкту «Розвиток людського потенціалу в агроорганічному секторі Рівненщини» Петро Скрипчук. – Триватиме проєкт три роки, під час яких відбудеться низка навчань, семінарів і поїздок на різні органічні підприємства.

Оксана МАРЧУК

Читайте також: Компанія «АГРО ОРГАНІК» запрошує на День поля

«Як бджола» починає вирощувати суницю альпійську

Журнал «Ягідник»

Останні статті