На півдні України реалізують пілотний проєкт із відновлення зрошення

 На півдні України реалізують пілотний проєкт із відновлення зрошення

Херсонщина, Одещина та Миколаївщина спільно працюватимуть над впровадженням пілотного проєкту з відновлення зрошення на півдні України. Це, зокрема, передбачає меморандум про співпрацю, підписаний керівниками обласних державних адміністрацій, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Так, у межах реалізації цього проєкту передбачається обмін досвідом і реалізація нових підходів у найбільш ефективному використанні сільгоспвиробниками міжгосподарської мережі зрошувальних і дренажних систем, а також поліпшення стану зрошуваного землеробства, належної експлуатації міжгосподарської мережі зрошувальних і дренажних систем.

Ще один важливий пункт впровадження проєкту з відновлення зрошування – недопущення руйнування систем зрошення, а також модернізація наявних і будівництво нових зрошувальних систем.

– Спільне виконання цих заходів дасть можливість нарощувати виробництво сільгосппродукції завдяки вирішенню проблем штучного зрошення сільськогосподарських угідь, – зазначив голова Херсонської ОДА Сергій Козир.

Нагадаємо, Уряд ухвалив План заходів із реалізації Стратегії зрошення та дренажу в Україні.

На півдні України запустять загальнонаціональний проєкт зі зрошення.

Журнал «Ягідник»

Останні статті