На міжнародний ринок виходить лохина з Еквадору

 На міжнародний ринок виходить лохина з Еквадору

Міністерство сільського господарства та тваринництва (MAG) підтвердило, що Еквадор наразі долучився до конкуренції на міжнародному ринку лохини, експортувавши морем партію у п’ять тонн ягід. Про це повідомляє FreshFruitPortal.

Також повідомляється, що ягоди були вирощені  в провінції Loja. Перші плантації були посаджені у 2015 році невеликою групою підприємців. Зараз 23 партнери входять до Еквадорської федерації виробників та експортерів лохини (Fepexa). Перший урожай, вирощений агроекспортною компанією Nobis, буде росте на 10 гектарах у місті Patate.

– Еквадор має багато можливостей стати місцем для інвестицій в агроекспорт. Його земля родюча, тут сприятливий клімат, його географічне положення дозволяє вирощувати конкурентоспроможні фрукти, і тут є кваліфікована робоча сила, – каже виконавчий директор Агентства з регулювання та фітосанітарного контролю (Agrocalidad) Патрісіо Алмейда.

Близько 50 гектарів відведено під урожай у Carchi, Imbabura, Pichincha, Cotopaxi, Tungurahua, Azuayd та Loja. Тим часом у низці інших регіонів проводяться випробування різних сортів.

– З цією партією Еквадор розпочинає свій шлях на міжнародний ринок лохини. Ця культура набирає сили завдяки своїм лікувальним та поживним властивостям, – зазначає Патрісіо Алмейда.

2022 року 8 еквадорських компаній-експортерів вже досягнули перших результатів. Ягоди експортуються до Іспанії, Нідерландів та Німеччини. Хоча основним виробником та імпортером лохини у світі є США, у Латинській Америці є великі виробники, такі як Перу та Чилі. MAG запевняє, що зміцнює ланцюжок поставок лохини спільними зусиллями з Fepexa.

Читайте також: Які зараз тенденції на ринку лохини?

Журнал «Ягідник»

Останні статті