На Львівщині запрацює завод з шокової заморозки фруктів та ягід

 На Львівщині запрацює завод з шокової заморозки фруктів та ягід

Запуск напрямку шокової заморозки IQF овочів, фруктів та ягід планується у нинішньому році у місті Городок Львівської області компанією T.B.Fruit .

Технологія дозволятиме зберегти зовнішній вигляд, смакові властивості та всі корисні речовини у замороженій продукції: як у свіжій. Технологія IQF (Individual Quick Freezing) — швидке заморожування продуктів завдяки використанню максимально низьких температур. Це й дозволяє зберегти всі корисні речовини свіжих фруктів, ягід та овочів.

Потужності нового виробництва становитимуть 120 т сировини на добу. Раніше таким напрямком займався польський завод Групи T.B. Fruit. Однак згодом вирішили перенести виробництво в Україну.

«Заморожена в Україні продукція дозволить витіснити іноземного виробника на внутрішньому ринку і здешевити продукт для кінцевого споживача, вважають у компанії. При цьому, наприклад, Польща купувала сировину в Україні, а потім постачала нам же наші продукти у замороженому вигляді. Тепер ситуація зміниться, і за рахунок потужностей заморозки в Україні збільшаться площі під садами та агрокультурами», — підкреслив директор з виробництва T.B. Fruit Олег Мочалюк.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *