На Львівщині з’явиться завод із переробки фруктово-ягідної продукції

 На Львівщині з’явиться завод із переробки фруктово-ягідної продукції

У Мостиськах Львівської області будують агропарк «ФрутБанк» з переробки фруктово-ягідної продукції. Завод стане першим комунальним підприємством, яке обслуговуватиме фермерів зі Львівщини, повідомляє  Tvoemisto.tv.

Будівництво розпочали у вересні 2021 року, а вже наступного року тут планують запустити виробництво.

– Наразі триває будівництво заводу у Мостиськах з переробки плодово-ягідної продукції, який матиме три лінії. Зокрема, на першій функціонуватиме виробництво джемів та варення, на другій – миття, чищення і запакування овочів, наприклад, борщового набору, а на третій лінії буде встановлена сушка та виробництво будь-яких чіпсів, – зазначив директор комунального підприємства «ФрутБанк» Павло Дигдало.

Інноваційний завод будують у межах проєкту секторальної підтримки. Загальний бюджет проєкту – 22,5 млн грн. На виробництві планують створити від 20 робочих місць.

За словами Павла Дигдала, таке підприємство реалізують для того, щоб створити додану вартість на фермерську продукцію на Львівщині. Так фермери зможуть продавати не тільки сирі продукти, а у готовому до споживання вигляді.

– Це буде перший завод на Львівщині, створений завдяки проєкту секторальної підтримки, а також перше комунальне підприємство такого типу, а не приватна власність когось із фермерів. У нас фермери зможуть здавати продукти на переробку або віддавати заводу свій продукт, щоб виготовляти джеми, варення, сушку, чіпси тощо», – розповідає керівник підприємства.

Читайте також: На Рівненщині з’явиться завод із переробки та заморожування ягід

На Житомирщині розпочав роботу завод з заморожування ягід

Журнал «Ягідник»

Останні статті