На Львівщині створять ще одну плантацію лохини

 На Львівщині створять ще одну плантацію лохини

Фермерському господарству «Блюберрі Фарм» з Яворівського району Львівської області погодили заявку на отримання гранту для створення ягідника з метою вирощування лохини розміром 3,5 мільйона гривень. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Нагадаємо, нещодавно гранти отримали компанії «Агрофрутіка Бишків»  і «Органік Захід-Груп». Загальна погоджена за трьома заявками сума становить 18,2 мільйона гривень, а площа нових насаджень становитиме 53,9 га. 

– Це вже третя погоджена заявка для садівників Львівщини на вирощування лохини. Вирощування цієї культури в області набирає обертів, адже висаджені цього року дворічні саджанці лохини починають плодоносити вже наступного року. Коштами грантової підтримки площі її вирощування в комерційному секторі збільшаться вдвічі. Ми очікуємо насичення вітчизняного ринку якісною ягідною продукцією та розширення експорту, – прокоментувала директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

Читайте також: Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній благодійній конференції «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!»

Журнал «Ягідник»

Останні статті