На Львівщині стартує проєкт з ягідництва FAO

 На Львівщині стартує проєкт з ягідництва FAO

Львівська область стала пілотним регіоном України для реалізації проєкту FAO, одним із напрямів якого буде підтримка дрібного та середнього виробника ягідної продукції. Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Зазначається, що всі подробиці проєкту будуть озвучені вже у січні. Попередньо повідомляється, що проєкт передбачає технічну та грантову допомогу малим та середнім суб’єктам господарювання в ягідному сегменті.

– Реалізація цього проєкту FAO саме на Львівщині стане хорошим прикладом для інших областей країни. В нашій області велику частку населення становлять саме селяни – 39%. Тож, аби вони й надалі залишалися працювати в селі, нам варто створити для них усі необхідні умови, – сказав очільник області Максим Козицький.

Досить цікавим є сектор ягідництва та запровадження кооперативів саме в цій площині. Львівщина – це прикордонний регіон, якому притаманний ризик трудової міграції. А ягоди створюють найбільшу кількість робочих місць на селі, вважає директор департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.

В департаменті зазначають, що очікують від проєкту збільшення ефективних інвестицій в ягідний сегмент, зменшення трудової міграції, створення прикладу успішної кооперації у ягідництві в Україні, збільшення пропозиції локальної якісної свіжої та замороженої ягоди на ринках та в мережах Львівщини, збільшення експорту замороженої ягоди локального виробництва.

Читайте також: LNZ GROUP: курс на ягідництво

За рік на Львівщині висадили понад 100 га плодово-ягідних насаджень

Журнал «Ягідник»

Останні статті