На Львівщині два господарства отримали гранти на ягідники

 На Львівщині два господарства отримали гранти на ягідники

Двом фермерським господарствам Львівської області погодили заявки на отримання грантів для розвитку садівництва та ягідництва. Зокрема, за урядовою програмою «єРобота» компанії «Агрофрутіка Бишків» і «Органік Захід-Груп» отримали гранти на створення плантації лохини. Про це повідомив департамент агропромислового розвитку ЛОВА.

Так, учасниками грантової програми стали ТзОВ «Агрофрутіка Бишків» з Львівського району, яке отримає 8 мільйонів 472 тисячі гривень, а також ТзОВ «Органік Захід-Груп» з Червоноградського району, якому нададуть 6 мільйонів 250 тисяч гривень. Підприємства вирощуватимуть лохину. Загальна площа нових насаджень обох грантів сягає 46,18 гектара.

– Львівщина – одна з 9 областей, яким погодили заявки на гранти, зокрема на вирощування такої брендової культури, як лохина. Загальна сума грантів по обох заявках становить 23 % всієї погодженої суми в Україні. Завдяки цьому площі вирощування цієї ягоди збільшаться ще на 82 %, – зазначила керівниця департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

За інформацією департаменту АПР, вирощування лохини на Львівщині започаткували чотири роки тому. Зараз цим займаються 18 суб’єктів господарювання на ділянках від 0,5 га до 14 га. Загальна площа насаджень в області становить 56 га.

Співфінансування за цією програмою полягає у вкладенні 30% власних коштів підприємців, а 70% надає держава. Сумою гранту можна оплатити будь-які витрати, пов’язані з погодженим проектом висадки насаджень. Основною умовою для учасників є створення робочих місць.

Читайте також: Зустрічайте новий випуск журналу «Ягідник»!

Журнал «Ягідник»

Останні статті