На Хмельниччині з’явиться агропарк з ягідними переробними підприємствами

 На Хмельниччині з’явиться агропарк з ягідними переробними підприємствами

Упродовж 2021-2023 років у Шепетівській громаді Хмельницької області планують створити агропромисловий парк площею 5-7 га, де перероблятимуть продукцію ягідництва, садівництва, рослинництва та тваринництва, а також обладнають тепличні господарства, повідомляється на сайті Шепетівської міської ради.

Два проєкти Шепетівської громади, зокрема й агропарк, стали переможцями конкурсу проєктів регіонального розвитку. Загалом до Шепетівської громади надійде 28 млн грн державного фінансування, отриманих від Європейського союзу.

Для розвитку малого і середнього бізнесу, зайнятого у сфері сільськогосподарської діяльності, на території регіону планують виділити майданчик площею 5-7 га, розробити  проєктно-кошторисну документацію, облаштувати промисловий майданчик,  реконструювати інфраструктуру та залучити інвесторів. Реалізація проєкту відбудеться у 2021-2023 роках.

На промисловому майданчику, де функціонуватиме агропарк, планують переробляти ягідну та садівничу продукцію, продукти рослинного та тваринного походження, а також створити тепличні господарства.

Нагадаємо, на Житомирщині з’явиться завод з переробки ягід та овочів.

Журнал «Ягідник»

Останні статті