На Херсонщині очікують перший урожай суниці садової

 На Херсонщині очікують перший урожай суниці садової

На лівобережжі Херсонщини фермери почали роботу на плантаціях суниці садової. У теплицях ягоди вже почали набувати червонуватий відтінок, і через декілька тижнів варто чекати перший урожай. Але проблема не тільки в тому, щоб виростити його, але й щоб зібрати і продати, повідомляє khersonci.com.ua.

– У нас сунична плантація площею два гектари. З рослин вже зняли агроволокно, яким укривали їх на період холодів, провели полив і підживлення. Ягоди будуть, тому зараз шукаємо ящики для перевезення або шпон для їх виготовлення. За якою ціною їх продаватимемо, зараз прогнозувати неможливо, – зазначив директор фермерського господарства «Зоря Херсонщини» Леонід Кириченко.

Як розповідає фермер, собівартості кілограма суниці становитиме близько 7 гривень – буде вартість тари та ще 3-5 гривень за збір ягід, доставка та інші витрати.

– Низькою роздрібна ціна не буде, однак і «задирати» її не варто, адже суниця, – це товар, який швидко псується. І якщо його несвоєчасно продати, то можна взагалі залишитися ні з чим. Скоріш за все, повториться ситуація з молодим редисом, ціна якого спочатку була доволі висока, а зараз його закупають оптом всього по 5-7 гривень, – розповів Леонід Кириченко.

Читайте також: У господарстві на Херсонщині достига урожай суниці садової

Журнал «Ягідник»

Останні статті