На Херсонщині фермер роздає саджанці суниці й ожини

 На Херсонщині фермер роздає саджанці суниці й ожини

Фермер Максим Зарічний з тимчасово окупованої Херсонської області хоче віддати безкоштовно саджанці ожини та суниці садової з відкритою кореневою системою. Як зазначається, сортів суниці налічується близько 8, а саджанців ожини сортів Ожина Прайм Арк Фрідом і Чорна Магія – близько 20-ти.

– Хто може та хоче висаджувати в Херсоні або вже має можливість поїхати на свою дачу – пишіть, розсаду віддам безкоштовно. У багатьох зараз не те становище, щоб витрачати зайві гроші на саджанці, – написав Максим Зарічний.

Фермер зазначає, що восени планує висилати безкоштовно комплекти розсади всім бажаючим. Зокрема, тим, хто вимушено влаштовується на новому місці або в кого загинули рослини та немає коштів на покупку саджанців, але є бажання вирощувати їх.

– Так, планую допомогти людям і надати саджанці у нашій зірковій Чорнобаївці. Зрозуміло, що заново побудувати чи полагодити розбиті будинки це не допоможе, але засадити розбиті осколками, снарядами та ракетами городи – так, – зазначив Максим Зарічний.

Читайте також: У господарстві на Херсонщині достигає суниця садова

Журнал «Ягідник»

Останні статті