На Дніпропетровщині створять кооператив з вирощування малини

 На Дніпропетровщині створять кооператив з вирощування малини

Такими планами поділився один із співвласників агрофірми «Колос» Микола Хорольський. Компанія налаштована організувати ягідний кооператив з вирощування малини, який об’єднає 200 га під нішевими та ягідними культурами. Він зазначив, що останнім часом малі фермери регіону почали активно займатися вирощуванням малини, а також періодично збирати стихійний ринок у центрі Царичанки, повідомляє seeds.org.

Компанія «Колос» планує допомагати колегам з технологіями вирощування та професійним супроводом. Крім цього, для переробки ягоди буде створено міні-завод для її заморожування. Агрофірма має намір і сама займатися розведенням малини, навіщо вже заклала під неї плантацію на 2 га.

Протягом двох років власники «Колосу» аналізують досвід з вирощування та переробки нішевих культур, зокрема з вирощування малини. У компанії розроблений проєкт на три роки щодо створення та переробки цих культур. Підсумком проєкту має стати бути створений кооператив, який об’єднає 200 га під нішевими та ягідними культурами. Під господарство планується використати площі малих фермерів та ділянки населення.

Читайте також: На Рівненщині з’явиться завод із переробки та заморожування ягід

Ягідівник шукає інвесторів для заводу з переробки бузини

Журнал «Ягідник»

Останні статті