На Черкащині відкривають ягідний кооператив під брендом Tevitta

 На Черкащині відкривають ягідний кооператив під брендом Tevitta

Агропромисловий холдинг LNZ Group створює ягідний кооператив для агровиробників під брендом Tevitta. У компанії повідомляють, що мета ягідного кооперативу полягає в концентрації виробників ягід в одному місці, забезпеченні збуту продукції для фермерів, а також розповсюдженні якісних саджанців.

Кооперація Tevitta надає in vitro саджанці малини, суниці садової та ожини фермерам, одноосібникам чи фізичним особам, які планують займатися вирощуванням ягід, в обмін на гарантований збут вирощеної продукції на завод заморожених овочів, ягід і фруктів Tevitta.

Розуміючи складність такого бізнесу, компанія пропонує агротехнічну допомогу та надає знижки на необхідні для вирощування ЗЗР і добрива.

Тобто особа, яка має бажання займатися вирощуванням ягід, забезпечена всіма матеріально-технічними умовами для успішної реалізації цієї ідеї: саджанцями, ЗЗР, агросупровідом і гарантованим ринком збуту.

Крім того, за словами власника Tevitta Віктора Кравченка, за бажанням фермери-юридичні особи можуть укласти з заводом контракт на переробку своєї продукції та її зберігання до формування кращої ціни. Для цього на заводі є необхідне обладнання та склади.

– Фермер може заморозити ягоду у нас на заводі та сам її реалізувати. В такому випадку він укладає з заводом контракт. Ми переробляємо. І далі вже клієнт обирає: або зберігатись у нас до формування кращої ціни, або миттєво продавати заморожену продукцію. Це як в елеваторному бізнесі – ми надаємо послуги з переробки більшості продуктів, для яких маємо обладнання, – розповідає Віктор Кравченко.

Нагадаємо, бренд Tevitta реалізує заморожені ягоди, овочі та фрукти. Виробництво зосереджено в самому центрі України – в м. Шпола Черкаської області, що робить розташування виробництва зручним для транспортування саджанців та сировини по всій країні. З серпня 2021 року компанія є членом асоціації «Ягідництво України».

Контактна інформація:

www.tevitta.com
сторінка у фейсбуці: facebook.com/Tevitta
тел:
098 289 57 68

Читайте також: В Україні з’являться інспектори з органічного виробництва

Україна – у п’ятірці експортерів заморожених ягід

Журнал «Ягідник»

Останні статті