На Буковині виготовляють смородину… в гелі

 На Буковині виготовляють смородину… в гелі

У Чернівецькій області група однодумців організувала медово-ягідний кооператив, який випускає унікальну продукцію – смородину в гелі. У планах підприємців – вихід на європейський ринок, повідомляє агентство новин АСС.

«Рукшинська медово-ягідна мануфактура» випускає унікальну продукцію: смородину, яблуко та вишню в гелі, яблучне повидло тощо. Підприємці налагодили співпрацю з місцевими пекарнями та впевнено освоюють український ринок. Проте засновники кооперативу мають наміри вийти і на європейський рівень.

– Ми впевнені в якості нашої продукції, звичайно, що для виходу на Європу, потрібно пройти сертифікацію та отримати відповідні дозволи. Думаю, ми могли б розпочати поставляти товари до сусідньої Румунії як перший крок на європейському ринку, – зазначив член кооперативу Олександр Пердейко.

Медово-ягідний кооператив, який організували за підтримки європейського гранту, існує впродовж чотирьох років. Потужності підприємства розташовані на території Рукшинської ОТГ. Виробництво організували у межах проєкту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання». Спочатку підприємці займалися випуском медової продукції, проте згодом асортимент значно розширили, тому наразі кооператив випускає різні види повидла та варення за власною рецептурою.

Читайте також: Думка експерта: вкладатися потрібно в переробку

«Як бджола»: від вирощування – до переробки

«Ягідництво і переробка: технології та інновації»

Журнал «Ягідник»

Останні статті