На аукціоні в Рівному для ЗСУ зібрали 51 тисячу гривень!

 На аукціоні в Рівному для ЗСУ зібрали 51 тисячу гривень!

Під час благодійного аукціону товарів і послуг для садівництва, ягідництва і овочівництва, що відбувся 29 вересня в межах  Всеукраїнської науково-практичної благодійної конференції «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!», організованої медіагрупою «Технології та Інновації», вдалося зібрати 51 тисячу гривень для ЗСУ!

Загалом під час аукціону розіграли 43 лоти. Це були у добрива, і професійні інструменти, і сувенірна продукція. Так, найдорожчим лотом стала сувенірна монета «Слава Україні!», за яку виручили 5500 гривень. Її надав співзасновник кооперативу «Як Бджола» Олег Бачинський.

Окрім цього, свої лоти для аукціону надали компанії «ДЕЛА ТРЕЙД КОМПАНІ», «Макіта Україна», «Біохім Агро», «Агрітема», «Пластмодерн», BAYER, «Планта груп», «Родоніт агро», EFT GROUP, «Евкаліпт Р», «Вітера», «Самміт-Агро Юкрейн», Rosana Biological Solutions, БТУ-ЦЕНТР, «Макош», а також медіагрупа «Технології та Інновації»

– Друзі, ви неймовірні! Дякуємо всім за участь. І як ми бачимо, цей аукціон справді став тією вишенькою на торті, що додала конференції особливого настрою. Також дуже вдячні організаторам конференції за довіру та можливість проведення аукціону і сподіваємося, що такі активності стануть маленькою традицією в рамках наступних заходів, – зазначили в благодійному фонді «Сильні та вільні».

Кошти будуть витрачені на потреби військових ЗСУ, які зараз боронять нашу країну та відстоюють її незалежність. Зокрема, частина виручених коштів буде спрямована на закупівлю медичних препаратів – противірусних, жарознижуючих тощо, а також буржуйок і зимового взуття та одягу.

Читайте також: Шпакам на Закарпатті вдалося обійти захист ягідної плантації

Журнал «Ягідник»

Останні статті