Місія компанії ТOMRA – світ без відходів

 Місія компанії ТOMRA – світ без відходів

Кожен із чотирьох підрозділів групи ТOMRA (Collection, Food, Recycling та Mining) оголосив колективну місію на майбутнє. Вона, зокрема, погялає в тому, щоб «переробляти все, що ми отримуємо та споживаємо, при цьому повторно використовуючи ресурси планети, аби в результаті створити світ без відходів». Про це повідомляє пресслужба компанії.

– Ми живемо у світі, який потребує великої трансформації. Нам терміново потрібно покращити стійкість, розвивати кругову економіку й ефективніше використовувати ресурси. Вирішенню цих питань допомогти рішення TOMRA, – зазначила президент і головний виконавчий директор компанії TOMRA Туве Андерсен. – За 50 років своєї діяльності компанія стала лідером світового ринку. Це беззаперечний доказ нашої здатності адаптуватися, впроваджувати інновації та надавати рішення, які справді потрібні нашим клієнтам

Компанія була заснована в Норвегії 1 квітня 1972 року братами Петтером і Торе Планке. Побачивши, як місцевий бакалійник вручну збирає порожні пляшки у магазині, брати розробили перший повністю автоматизований реверсний торговий автомат (RVM) у гаражі своєї сім’ї.

Роздрібні продавці швидко сприйняли цей винахід, який у результаті породив цілу індустрію для ефективного повернення та переробки контейнерів для напоїв.

Піонерський і трансформаційний підхід TOMRA забезпечив постійний розвиток компанії впродовж багатьох років: від проєктування та виробництва RVM – до надання передових рішень для сортування для харчової, переробної та гірничодобувної промисловості.

Ці технологічні рішення, орієнтовані на клієнтів, оптимізують відновлення ресурсів і мінімізують відходи – переваги, які користуються все більшим попитом, оскільки стійкість стає все важливішою для підприємств і споживачів.

– Трансформація лежить в основі всього, що робить наша компанія. TOMRA трансформує ідеї та технології для створення інтелектуальних та інноваційних інструментів. Ми перетворюємо компанії на більш прибуткові, стійкі підприємства та змінюємо спосіб отримання, споживання та повторного використання світових ресурсів, що також допомагає змінити повсякденне життя людей, – додала Туве Андерсен.

Сьогодні в групі TOMRA працює понад 4600 людей у всьому світі, щорічний обсяг продажів становить 1 мільярд євро. 20 % робочої рупи і 8 % її доходів спрямовані на дослідження та розробки.

При цьому виконавчий віце-президент і керівник TOMRA Food Мішель Піканде зазначив, що компанія прагне очолити революцію ресурсів у світі, де кожен шматок їжі має значення:

– Ми прагнемо трансформувати та допомогти нашим клієнтам нагодувати світ, підвищити врожайність і мінімізувати відходи. Зосереджуючись на сортуванні та тісно співпрацюючи з нашими клієнтами, ми можемо підвищити цінність їжі від збору врожаю до його обробки та пакування, а також до розподілу та споживання.

Про TOMRA Food

Компанія TOMRA Food розробляє та виготовляє сенсорні сортувальні машини й інтегровані рішення для харчової промисловості, а також впроваджує найсучасніші в світі аналітичні технології та застосовує їх для сортування, сортування та очищення.

Понад 12 800 одиниць встановлені на харчових підприємствах, які займаються виробництвом, пакуванням і переробкою кондитерських виробів, фруктів, сухофруктів, зерна та насіння, продуктів з картоплі, білків, горіхів та овочів.

Місія компанії полягає в тому, щоб надати своїм клієнтам можливість підвищити ефективність роботи та забезпечити безпечне постачання харчових продуктів за допомогою інноваційних, придатних для використання технологій. Для досягнення цього TOMRA Food керує центрами передового досвіду, регіональними офісами та виробничими центрами в США, Європі, Південній Америці, Азії, Африці та Австралії.

TOMRA Food – член групи компаній TOMRA, яка була заснована 1972 року  з розробки, виробництва та продажу автоматів зворотного продажу (RVM) для автоматизованого збору використаних контейнерів для напоїв. Сьогодні комапніяпропонує технологічні рішення, які забезпечують циркулярну економіку за допомогою передових систем збору та сортування, оптимізують відновлення ресурсів і мінімізують відходи в харчовій, переробній та гірничодобувній промисловості.

Близько 100 000 одиниць обладнання TOMRA працює в більш ніж 80 країнах світу.

Контакти:

Марійке Беллеманс, директор бренду та комунікацій

Research Park Haasrode 1622, Romeinse straat 20

3001, Левен, Бельгія +32 (0) 476 74 19 18, 

marijke.bellemans@tomra.comwww.tomra.com/food

Читайте також: TOMRA 5C: сортувальна машина преміумкласу від TOMRA Food

Журнал «Ягідник»

Останні статті