«Мі-Агро» планує відновити знищені насадження лохини

 «Мі-Агро» планує відновити знищені насадження лохини

Насадження лохини компанії «Мі-Агро», які розташовані в Бучанському районі Київської області, сягають площі 6,5 гектара. Там висадили 4 гектари ягід, а також підготували садивний матеріал, аби засадити на решту ділянки. Але під час бойових дій усе згоріло. Тому завдяки державному гранту на розвиток ягідництва засновник компанії Анатолій Соболєв планує повернути втрачене. Про це повідомляє Мінагрополітики на своїй сторінці у Фейсбук.

– У грудні 2021 року я вирішив, що буду розширювати свою ділянку. У 2020 році посадив 10 тисяч саджанців лохини на 4 гектарах, хотів їх посадити й на решті землі. Підготував усі матеріали, але, на жаль, усе вщент згоріло, – розповів фермер.

Саме на земельній ділянці компанії «Мі-Агро» стояла військова техніка, розповідає фермер.

– Друзі казали, щоб кидав це діло, все згоріло, зараз війна, не час. А я відповідав: «Той що? Я ж маю стратегію». І тут якраз грантова  програма від уряду вчасно підвернулася, тому став її учасником. Маю можливість компенсувати втрачене. Щодо реалізації ягід орієнтуюся лише на внутрішній ринок. Не біжу за збільшенням площ, а передусім хочу виростити якісну ягоду, щоб і для громади добре було. Розумію, що для когось може зараз і не час такими справами займатися. Але повірте, лякаються ті, хто багато розрахунків роблять, а працюють мало».

Своє підприємство «Мі-Агро» Анатолій Соболєв назвав на честь своїх онуків – Мії та Матвійка. Мріє про те, що колись передасть свою справу дітям та онукам.

– У нас така хороша земля, – каже фермер. – Треба працювати на ній та піднімати Україну.

Читайте також: Великі врожаї маленького господарства

«Мі-Агро»: правильний полив – гарантія якісного та великого врожаю

Журнал «Ягідник»

Останні статті