Мелітопольська черешня отримала сертифікат Global G.A.P.

 Мелітопольська черешня отримала сертифікат Global G.A.P.

Група компаній «Мелітопольська Черешня» отримала міжнародний сертифікат якості Global G.A.P. Про це повідомляється на сторінці Melitopol Cherry у фейсбуці.

– Відбулася знакова подія – група компаній «Мелітопольська Черешня» отримала сертифікат Global G.A.P, який відповідає міжнародним стандартам якості й екологічності продукту, що виробляється. Позаду важка підготовка та проходження аудиту з сертифікованими Євросоюзом фахівцями. Дякуємо всім причетним! З таким визнанням нам набагато легше вийти на нові закордонні ринки, – йдеться у повідомленні.

Global. G.A.P. — це єдиний інтегрований стандарт для первинної продукції з можливістю застосування його окремих модулів щодо різних груп товарів: від виробництва рослинної продукції — до вирощування тварин. Сертифікат Global. G.A.P. означає, що вся продукція виробника — високої якості та повністю безпечна для використання.

Нагадаємо, цього року через несприятливу погоду та виробники мелітопольської черешні просто знищували свої врожаї у садах або зовсім не збирали їх.

Журнал «Ягідник»

Останні статті