MEGA: комплексні рішення для заморожування та переробки ягід і фруктів

 MEGA: комплексні рішення для заморожування та переробки ягід і фруктів

Переробка і заморожування ягід, овочів та фруктів упродовж останніх років набувають дедалі більшої популярності. Це зумовлено загальною тенденцією населення до здорового харчування. Споживачі все більше турбуються про якість продуктів, які вони споживають, і про їхній вплив на людський організм. В Європі перероблена, зокрема заморожена, продукція також набуває популярності в кондитерській галузі, коли немає можливості використовувати свіжі ягоди та фрукти. Окрім того, на популяризацію замороженої плодово-ягідної продукції впливає стрімке зростання темпу життя. Все більше споживачів надає перевагу швидкому приготуванню їжі з метою економії часу. Інноваційне обладнання для якісного заморожування плодово-ягідної продукції пропонує польська компанія MEGA.

Компанія MEGA виготовляє комплексні лінії для переробки і заморожування фруктів та ягід, лінії для переробки свіжих фруктів і ягід, лінії фасування, упакування продукції тощо. Компанія комплектує лінії залежно від виду продукту: свіжий або морожений. Також у процесі виготовлення обладнання фахівці компанії беруть до уваги вид сировини: фрукти чи ягоди.

Інноваційні технічні рішення від компанії MEGA виконують низку функцій: мийка, очищення, видалення листочків і плодоніжок, сортування, фасування, упакування, за потреби – полірування, сульфітація плодів. Окреме обладнання призначене для термічної обробки продукції. Компанія MEGA пропонує також машини, які здійснюють нарізання, дозування і зважування продукції. Тому за допомогою обладнання MEGA виробники можуть виконувати низку функцій, що стосуються переробки та заморожування плодово-ягідної продукції.

– Обладнання компанії MEGA нескладне в експлуатації. Тож клієнти можуть запустити його самостійно. Але наші фахівці, якщо є бажання клієнта, пропонують послуги установки та запуску обладнання. Окрім того, компанія пропонує обов’язкове дванадцятимісячне гарантійне обслуговування. Проте й після закінчення цього гарантійного терміну ми не завершуємо співпрацю зі своїми клієнтами. Фахівці проводять технічний огляд обладнання, інші сервісні роботи, надають необхідні запчастини для ремонту техніки, – розповідають представники компанії MEGA.

Виробник MEGA пропонує обладнання, адаптоване до вимог замовника. Модульна конструкція, стандартизовані рішення, наявність запасних частин, кваліфікований сервіс і досвід в установках такого типу підносять обладнання компанії MEGA на перше місце серед інших доступних технологічних рішень для переробки плодово-ягідної продукції.

Обладнання компанії MEGA призначене для переробних підприємств, індивідуальних покупців та цілих груп виробників. Інноваційні технологічні рішення розроблені на основі багаторічного досвіду компанії MEGA в галузі обладнання для заморожування плодово-ягідної продукції. Також її фахівці регулярно впроваджують новинки у проєкти, які вже існують. Адже останнім часом у компанію надходить низка запитів щодо повної автоматизації ліній, які вже існують, і щодо виготовлення нових автоматичних ліній із переробки фруктів та овочів.

Актуальність обладнання, призначеного, зокрема, для заморожування плодово-ягідної продукції, зумовлена змінами ринку заморожених продуктів, насамперед у Польщі. Майже 70% польських невеликих господарств регулярно використовує заморожені фрукти й овочі для швидкого приготування страв. Згідно зі статистикою, упродовж 2019 року ринок заморожених продуктів у Польщі виріс на 5,8%.

Обладнання компанії MEGA можуть використовувати і малі, і великі виробники, що виготовляють понад п’ять тонн продукції за годину. Продуктивність обладнання залежить від якості продукту. Оскільки українські виробники спрямовані на переробку плодово-ягідної продукції, зокрема на її заморозку, технології компанії MEGA допоможуть їм завоювати довіру споживачів у цьому напрямі діяльності.

Катерина ОЛАР

Контакти: Mega Sp. z o.o., вул. Пжемислова, 52

24-200, Польща, Белжице, тел. +48 (887) 055 550

e-mail: veronika.dziuba@megabelzyce.pl

www.megabelzyce.pl

Більше матеріалів читайте у друкованому журналі «Ягідник».

Оформити передплату журналу «Ягідник» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Ягідник»

Останні статті