Made in Italy: компанії Advice&Consulting для всього ланцюжка виробництва лохини

 Made in Italy: компанії Advice&Consulting для всього ланцюжка виробництва лохини

Know how і провідні технологічні партнери – гарантія переваги на ринку збуту

Україна – дуже сильна в виробництві ягід, і лохина – тому підтвердження, оскільки популярність цієї ягоди за останні 5 років колосально зросла. Ринок також збільшується: ще десять років тому культивована площа лохини становила 200 га, наразі плантацій з цією культурою налічується майже 3 тис. га. Деякі експерти припускають, що за наступні п’ять років ця цифра потроїться.

Advice&Consulting завжди поруч з фермерами, які хочуть використовувати сучасні можливості, щоб бути на вершині ринку збуту, де конкуренція завжди вище. Компанія надає необхідний агрономічний супровід, пропонуючи кращі технології made in Italy на всьому ланцюжку фруктового та ягідного виробництва: від реалізації саду та плантації – до калібрувальної лінії й упаковки.

Ґрунт для лохини повинен мати високий рівень кислотності (pH від 4,5 до 5,5) і бути багатим на органічні речовини. Якщо на основі аналізів ґрунту ці характеристики не виявляються, його можна підкислити або як альтернативу обрати методи вирощування без використання ґрунту.

Вибір і висаджування сертифікованих саджанців високої якості і сортів, які адаптуються до кліматичних умов, встановлення ефективної системи іригації та фертигації для необхідного внесення поживних речовин, конструкція протиградової системи для зниження до мінімуму можливих ризиків втрат, використання точних агрономічних рекомендацій – це і є фундаментальний перелік заходів для успішності проєкту.

Класифікація якості – це один з етапів, які мають найважливіше значення при переробці лохини. Інноваційна технологія Blueberry Vision 3 компанії UNITEC, останній рубіж у галузі якісного сортування цієї делікатної ягоди, здатна переглядати 100% поверхні кожної ягоди і дозволяє поєднувати надійність у сортуванні, а також високу продуктивність і делікатність і обробці продукту. Завдяки технології Blueberry Vision 3 компанії UNITEC виробник може запропонувати лохину стабільної якості впродовж усього часу, яка здатна задовольнити кінцевого споживача в довгостроковій перспективі.

Тому для виходу на все більш конкурентний ринок важливо вибрати партнера, який забезпечить досягнення дуже високих стандартів якості продукції: технології, представлені компанією Advice&Consulting, і запропоновані know how – це гарантія досягнення цієї мети!

Для комерційної інформації:

Gianpaolo Giordano | Project Sales Manager

tel. +39 051 0285231 | mob. +39 345 771 3352 | email sales@advice-consulting.it

Web site www.advice-consulting.it
Follow us on FACEBOOK | INSTAGRAM | LINKEDIN | YOUTUBE

Нагадаємо, цьогоріч дозрівання лохини в Україні може розпочатися пізніше.

Журнал «Ягідник»

Останні статті