Macfrut: справді особлива подія

 Macfrut: справді особлива подія

37-ма Міжнародна виставка-ярмарок для виробництва свіжих продуктів, яка відбудеться 7-9 вересня у виставковому центрі Ріміні, матиме новий формат у вигляді  виїзних виставкових і цифрових можливостей. Працюватиме багато основних напрямків, зокрема, італійський роздрібний бізнес-зал, подія Biosolutions, міжнародні дні спаржі та чимало зустрічей B2B.

Міжнародна виставка індустрії свіжих продуктів знову відбудеться в експо-центрі Ріміні 7-9 вересня 2021 року. Паралельно з Macfrut-2021 відбудеться Міжнародна виставка птиці Fieravicola, а в понеділок 6 вересня запланована велика подія, присвячена виключно бізнесу з Китаєм, – День Китаю.

Цього року виставка об’єднає важливу роль ділового ярмарку та особистих стосунків з можливостями, які цифровий світ пропонує компаніям, що прагнуть розширити свій бізнес за кордоном. За словами організаторів, новий формат цієї виставки використовує ноу-хау з 37 попередніх заходів і додає новаторський досвід в Інтернеті, який буде успішно представлений ​​з першим виданням Macfrut Digital. Ті, хто візьмуть участь у Macfrut-2021 матиме не лише стенд на виставці, але й віртуальний стенд на цифровій платформі (macfrutdigital.com).

Ренцо Піраччіні, президент Macfrut:

«Вкотре Macfrut започаткував інноваційний проєкт, орієнтований на майбутнє. Учасники галузі мають велике бажання зустрітися особисто, насолодитися людським контактом, якого ми так прагнемо довгий час. У той же час ми усвідомлюємо, що нинішня ситуація повністю змінила наш погляд на речі. Особлива виставка Macfrut, запланована на 7-9 вересня, відповідає обом потребам: фізичній присутності та цифровим можливостям. У вересні минулого року ми спочатку організували віртуальну виставку для плодоовочевої галузі, і тепер ми хочемо першими запропонувати інноваційний формат, який поєднує фізичну та цифрову виставку в одному”.

Для інформації в пресі

Олена Вінченці

Міжнародна пресслужба Macfrut c/o fruitecom: +39 059 7863894

Журнал «Ягідник»

Останні статті