Macfrut об’єднує виробників з усього світу

 Macfrut об’єднує виробників з усього світу

4-6 травня в італійському Ріміні відбудеться міжнародна виставка для індустрії свіжих продуктів Macfrut-2022. У програмі заходу – власне виставка, круглі столи та визначення переможців у категорії найвидатніших інновацій.

Зокрема, впродовж трьох днів заходу відбудеться міжнародна подія Biosolution, під час якої будуть представлені ключові гравці у сфері природного захисту та живлення рослин. Серед них – великі міжнародні компанії, сільськогосподарські підприємці та техніки.

Окрім того, 6 травня під час запланований єдиний європейський конгрес, присвячений вирощуванню тропічних фруктів – Tropical Fruit Congress. Цьогоріч основана увага буде присвячена авокадо. Так, під час заходу відбудеться не лише конгрес, а й технічні майстер-класи та тематична виставкова зона.

Ще одна важливою частиною виставки, яка відбудеться у межах Macfrut-2022, Міжнародний симпозіум черешні. Провідні світові експерти з США, Чилі, Європи та Італії зберуться разом, щоб обговорити та вирішити важливі проблеми вирощування черешні. Теми будуть варіюватися від напрямків глобального вишневого ринку – до економічної стійкості нових садів, від біотехнологій, що застосовуються, – до сортових інновацій і передових технологій селекції. Також обговорюватимуться питання точного управління вишневими садами, систем покриття, захисту рослин та післязбирання.

Читайте також: Під час Macfrut-2022 відбудеться третій конгрес тропічних фруктів

Macfrut-2022: форум Biosolution, виставка і конкурс інноваційних рішень

Журнал «Ягідник»

Останні статті