Macfrut-2022: форум Biosolution, виставка і конкурс інноваційних рішень

 Macfrut-2022: форум Biosolution, виставка і конкурс інноваційних рішень

Виставка, круглі столи та визначення переможців у категорії найвидатніших інновацій – усе це відбудеться під час міжнародної події, присвяченої біорішенням. Захід проходитиме 4-6 травня 2022 року в Rimini Expo Centre (Італія) у межах міжнародної виставки для індустрії свіжих продуктів Macfrut-2022.

Міжнародна виставка Macfrut складатиметься з низки вертикальних технічних фокусів, які збагатять програму 39-го заходу. Зокрема, впродовж трьох днів заходу відбудеться міжнародна подія Biosolution, під час якої будуть представлені ключові гравці у сфері природного захисту та живлення рослин. Серед них – великі міжнародні компанії, сільськогосподарські підприємці та техніки.

 – Після успіху попередніх заходів ми вирішили продовжити шлях, який намітили для себе, – зазначає керівник проекту Agri 2000 Biosolution Камілло Гардіні. – Глобальні споживачі вимагають усе більш екологічно чистих, високоякісних фруктів та овочів, а також того, щоб сільськогосподарські методи були екологічнішими та менше шкодили землі. Міжнародний захід Biosolution стане ідеальною можливістю для учасників зустрітися з провідними професіоналами галузі та вивчити інновації, які дозволять нам захистити та живити наші врожаї в найближчі роки.

Biosolution складатиметься з трьох частин. Зокрема, з виставкової площі, яка буде розташована перед головним входом у Macfrut, а такожз технологічних круглих столів, під час яких відбудуться зустрічі з виробниками та агрономами – фахівцями з основних садових культур, які вирощуються з використанням біорозчинів та насіння (томати, солодкий перець і баклажани, огірки та кабачки, дині та кавуни, листя салату та салати). Окрім того, відбудеться конкурс на визначення найбільш інноваційного рішення, представленого на виставці. Переможець отримає міжнародну нагороду Biosolution.

Організаційний менеджер – Roberto Sciolino, e-mail: sciolino@agri2000.it

Оформити передплату  україномовного журналу «Ягідник», а також російськомовного у форматі PDF можна за телефонами:

Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46

Ірина Петронюк, тел..: +38 096 491 66 92

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел: +38 096 45 87 682

Журнал «Ягідник»

Останні статті