М’ясиста і солодка черешня чи кислувата, але соковита вишня?

 М’ясиста і солодка черешня чи кислувата, але соковита вишня?

Компанія MEGA: комплектні лінії для переробки, заморожування і сушки вишні та черешні в Україні і світі

Один із найбільш важливих чинників, які спонукують садівників закладати черешневі сади, – це зростання ціни на неї, особливо на пізні сорти. Основним напрямом розвитку виробництва черешні, як і раніше, буде плодовий ринок промислового призначення. Ринок вишні, зокрема, орієнтований на реалізацію для переробної промисловості, але у вишневому бізнесі найвагомішу частку має заморожування. Плоди десертної вишні, як і раніше, є маржею виробництва у садах, в основному це стосується ранніх солодких сортів, які дозрівають у першій половині липня.

Продукція з вишні та черешні досі мало представлена в роздрібній торгівлі. Її частка на полицях супермаркетів збільшується, разом з тим ціна на неї залишається доступною. Адже сировину для виробництва активно постачають приватні господарства за невисокою ціною.

Якісне обладнання необхідне для ретельного сортування вишні та черешні за розміром, а також для видалення плодоніжок і кісточок.

Компанія MEGA проєктує і виготовляє комплектні лінії для переробки, заморожування та сушки вишні й черешні. Ми раді запропонувати нашим клієнтам різні виробничі рішення для миття та калібрування плодів, видалення плодоніжок і кісточок, а також для їхнього подальшого використання – заморожування, сушки, консервування, пастеризації тощо.

Важливу роль у процесі переробки вишні та черешні посідає кісточковибивна машина. Адже плоди з кісточками через нижчу якість мають і нижчу вартість.

Для правильної та ефективної роботи кісточковибивних машин необхідний правильно підібраний роликовий калібратор, який розділить плоди вишні за розміром.

Також у лінії для вишні та черешні компанія MEGA рекомендує встановити машину для протирання, яка допоможе очистити вишневі кісточки від залишкової м’якоті. Окрім того її можна використовувати з іншою метою, зокрема для виготовлення концентратів, соків з м’якоттю тощо.

Ринок десертних фруктів поки що незначний, на нього можуть орієнтуватися невеликі господарства, орієнтовані на органічне або навіть біодинамічне виробництво. Але на такі комплексні лінії також є попит як у малих, так і у великих компаніях з переробки овочів і фруктів.

Компанія MEGA надає 12-місячну гарантію на придбані лінії й машини, а також надає можливість замовити необхідні запчастини і, за потреби, допомагає у виборі обладнання.

Ми раді запропонувати нашу допомогу у виборі необхідного обладнання як новачкам, які тільки починають займатися переробкою вишні й черешні, так і компаніям, які вже мають досвід роботи в цьому сегменті.

Контакти:

Mega Sp. z o.o., вул. Пжемислова, 52

24-200, Польща, Белжицетел. +48 (887) 055 550

e-mail: biuro@megabelzyce.pl

www.megabelzyce.pl

Більше матеріалів читайте у друкованому журналі «Ягідник».

Оформити передплату  україномовного журналу «Ягідник», а також російськомовного у форматі PDF можна за телефонами:

Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46

Ірина Петронюк, тел..: +38 096 491 66 92

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел: +38 096 45 87 682

Директор проєкту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, шеф-редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Ягідник»

Останні статті