Львівським фермерам-ягідівникам пропонують гранти від ФАО

 Львівським фермерам-ягідівникам пропонують гранти від ФАО

Виробники ягід, овочів та продуктів аквакультури зі Львівщини зможуть отримати до 25 тисяч доларів грантової підтримки від ФАО. Про це департамент агропромислового розвитку Львівської ОВА повідомляє на своїй сторінці у фейсбуці.

– Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) розпочинає  грантову підтримку для мікро- та малих виробників аграрної продукції в межах проєкту «Комплексне, конкурентоспроможне та економічно раціональне створення ланцюжків доданої вартості у сільському, рибному та лісовому господарствах, – зазначають у Львівській ОВА.

Щоб отримати гранти в ягідництві, треба обробляти ділянку від 1 до 20 га на початку інвестування. Серед овочівників на гранти можуть претендувати виробники, які вирощують овочі в теплицях від 0,5 га до 2 га; спеціалізовані виробники овочів, які вирощують овочі у відкритому ґрунті від 3 до 30 га; виробники, що спеціалізуються на вирощуванні овочів в теплицях (від 0,5 га до 2 га теплиць) і у відкритому грунті – до 30 га загалом. А також переробники овочів, які закуповують овочі у місцевих фермерів.

Виробник має бути зареєстрований в Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. 

Розмір грантової підтримки – від 1 до 25 тисяч доларів (у гривневому еквіваленті). Власний внесок до проєкту – не менше 10% від суми (фінансова і натуральна форма). 

Дозволені організаційно-правові форми – фізична особа, фізична особа-підприємець, юридична особа (господарське товариство або приватне підприємство)

Термін подання заяв – 16.01.2023 – 15.02.2023

Подати заявку на участь у конкурсі грантів потрібно через Державний аграрний реєстр.

Читайте також: Читайте та завантажуйте журнал «Напої. Технології та Інновації»!

Журнал «Ягідник»

Останні статті